Рекламное агентство
полного цикла

(044) 360-71-02

308828619 royal_grand
рекламное агентство
                                              
Среда, 22.05.2019, 16:36


  Главная    Новости    Статьи    Портфолио    FAQ    Контакты    Оnline-заказ   
Главная » Статьи (туризм, бизнес, недвижимость, IT, новинки, мир и др.
Як вибирати самі найкращі і сучасні контактні лінзи
19:53

Контактні лінзи прекрасний спосіб для корекції зору. На відміну від очкової корекції, вони не пітніють, їх не потрібно постійно протирати, не помітні на очах, абсолютно не деформують візуальне сприйняття особи, дають повноцінний огляд, висока якість зору, просто незамінні при активному способі життя.
Сучасні м'які контактні лінзи ( МКЛ) за типом матеріалу поділяють на дві категорії: гідрогелеві і силікон - гідрогелеві контактні лінзи. У кожної категорії є свої позитивні і негативні сторони.

Гідрогелеві контактні лінзи дуже тоніці , м'які, практично не відчутні на оці, добре зволожені, але мають слабку провідність кисню. Силікон- гідрогелеві жорсткіші, володіють гідрофобними властивостями, що може призводити до сухості очі, але чудово пропускають кисень прямо до рогівки ока завдяки особливій структурі решітки силікону.
Завдяки останнім розробкам в області медицини були створені нові вдосконалені матеріали для створення сучасних контактних лінз. Тепер силікон- гідрогелеві лінзи не тільки дають можливість очам дихати, але і мають малий коефіцієнт пружності, а значить не менш м'які і гнучкі, ніж гідрогелеві. Спеціальні зволожуючі компоненти, введені в структуру матеріалу при виготовленні, дозволило усунути проблему сухості очей. Тепер такі МКЛ не просто комфортні при носінні, але й абсолютно безпечні. Ідеально гладка поверхня дозволяє знизити кількість різного роду відкладень, а достатня зволоженність і коефіцієнт кіснепроникнення, робить сучасні лінзи ідеальними для здорового носіння та стовідсоткової корекції зору. Докладніше про види сучасних м'яких контактних лінз можна читати тут. Більшість нових моделей МКЛ мають вбудований захисний фільтр від ультрафіолетових променів. Як відомо, сонячні промені надають згубний вплив на рогівку і сітківку ока, а UV- фільтри КЛ є додатковим захистом від можливих незворотних змін такого впливу. Практично всі відомі виробники засобів контактної корекції впроваджують УФ- фільтри в КЛ.
Ще кілька років тому найпоширенішими були традиційні лінзи, які можна носити досить тривалий період від 6 до 12 місяців. Вони потребують не тільки щоденного догляду, а й щотижневого видалення білкових відкладень. Для цієї процедури використовуються спеціальні ферментні таблетки для очищення контактних лінз.
На сьогоднішній день більш популярними і більш гігієнічними є лінзи планової заміни. Такі лінзи змінюють один раз на місяць. Вони більш прості у догляді, так як при такій заміні органічні й неорганічні відкладення ще не встигають відкластися в критичній кількості для погіршення якості самої лінзи. Найбільш передові в цьому сенсі є лінзи щоденної заміни, їх ще називають одноразові або одноденні лінзи. Такі МКЛ навіть не вимагають щоденного очищення, вони просто викидаються щовечора після використання і на ранок одягається нова пара .


Теги: контактні лінзи купити, сучасні контактні лінзи, контактні лінзи, найкращі контактні лінзиПри полном или частичном использовании материалов сайта ссылка на сайт обязательна.
Copyright© Royal Grand Media 2009-2019
Рекламное агентство полного цикла
Телефон: (044) 220-42-00, 360-71-02
info@proreklamy.com.ua

Хостинг от uCoz
Яндекс.Метрика Киевская международная выставка Ярмарка Недвижимоти